KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11482588
nr 1148 2588
Etsning
motivet: 50x44 cm, signerad och numrerad 4/40
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 4 december 2017
kl 20:32:26
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr